E-Ticaret Haberleri

ProTicaret’in Satışlarınızı Arttıracak Özellikleri

proticaret pazarlama
Tarafından yazılmıştır Proticaret

Türkiye’nin en kapsamlı E-Ticaret portalı ProTicaret, satışlarınızı arttıracak özellikleriyle her geçen gün güçlenmeye devam ediyor.

ProTicaretin gelişmiş pazarlama araçları sayesinde müşterilerinize e-posta duyuruları yapabilir, kampanyalar ve indirimler oluşturabilirsiniz. Elbette yapabilecekleriniz bunlarla sınırlı değil, ProTicaret promosyonlar, hediye çekleri, e-hediye sertifikası,puan uygulaması gibi bir çok faydalı aracı kullanımınıza Ücretsiz olarak sunuyor.

Kampanya, indirim ve hediye çekleri ile müşterilerinizi alışverişe teşvik edebilirsiniz. Ancak hazırladığınız kampanyaların gerçekten müşterileriniz için avantajlı olduğu konusunda onları ikna etmelisiniz. Bu noktada kampanya kurgulaması için şirket içinde departmanınız yoksa bir iş geliştirme ajansından profesyonel destek alabilirsiniz.

Proticaret anket yönetim sistemi ile müşterilerinizin ihtiyaçlarını daha iyi analiz edebilirsiniz. Örneğin hazırlayacağınız e-ticaret memnuniyet anketleri ile müşterilerinizin alışveriş deneyimlerini ölçümlerken, çağrı merkezi memnuniyet anketleri ile çağrı merkezi operasyonlarınızın başarısını ölçümleyebilirsiniz.

Müşteri segmentlerine özel e-posta gönderimi ile ortak özelliklere sahip müşterilerinize e-posta gönderimi yaparak, doğrudan hedef kitleye uygun pazarlama mesajı gönderebilirsiniz. Bu tür servisler müşteriye özel olduğunu ve firmanızın gerçekten müşterilerini anladığını düşündürür.

Doğum günü mesajı servisi ile müşterilerinizi özel günlerinde unutmadığınızı gösterebilir, firmanız için artı bir değer kazanabilirsiniz.

Proticaret çözüm ortakları ile çalışarak, profesyonel hizmetler alabilirsiniz. Profesyonellerle çalışmak sizi hem daha fazla bütçe tüketmekten, hem de vakit kaybından kurtaracağından daha fazla satışa odaklanmanızı sağlar.

Sosyal Medyanın gücünü kullanın

Başarılı bir e-ticaret projesi için mutlaka sosyal medyanın gücünü kullanmalısınız. Proticaret uygulamaları arasındaki en dikkat çeken uygulama olan Sosyal Medya Startup hizmeti ile sosyal ağlarda satış için başlangıç yapabilirsiniz. Profesyonel bir sosyal medya yönetimi, sosyal medyadan gelen müşterilerinize yaptığınız satışları sürekli arttırır. Sosyal medya startup ile ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Yazar hakkında

Proticaret

Yorum Yap