Genel

Proticaret Sektörel Çözümler

proticaret modul
Tarafından yazılmıştır Proticaret

Türkiye’nin en gelişmiş ücretsiz e-ticaret yazılımı Proticaret, sunduğu sektörel çözümlerle çiçekten perdeye, tekstilden restorana e-ticaret yapmak isteyen firmaların gözdesi.

İnternetten satış yapmak istiyorsanız, sektörünüz ne olursa olsun proticaret’in size uygun bir çözümü vardır. Proticaret uygulama mağazasından edinebileceğiniz sektörel modüller ile sanal mağazanızı sektörünüze göre özelleştirebileceğiniz gibi, proticaret ile iletişim kurarak size özel yazılımlar yaptırabilirsiniz. En popüler proticaret sektörel modüllerinden bazılarını aşağıda görebilirsiniz.

Tekstil Modülü

Proticaret Tekstil Modülü ile iç giyim, ayakkabı, çanta, aksesuar vb. ürünlerin satışını renk, beden, numara, drop, kavala ölçülerine göre yapabilirsiniz. Tekstil modülünün tüm özellikleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Store Perde,Tül Perde Satış Modülü

Bu modül sayesinde pencere ölçüleri, pile sıklığı, yuvarlama katsayıları gibi müşteriye göre değişen özel bilgileri sipariş esnasında alabilirsiniz. Ayrıca perdeye dikiş modeli, perde eteği gibi extra özellikler de tanımlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Çiçek Satış Modülü

Çiçekçiler için özel olarak geliştirilen bu modül ile kart mesajı, gönderim saati, gönderim yeri gibi bilgileri sipariş esnasında kolayca alabilirsiniz. Çiçek siparişleri için ekstra seçenekler de belirleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Proticaret’in diğer modüllerini görmek için proticaret uygulama merkezini ziyaret edebilirsiniz.

Yazar hakkında

Proticaret

Yorum Yap