Bilgi Bankası

Ödeme Seçeneklerinin Zengin Olmasının Ziyaretçiye Hissettirdikleri

Tarafından yazılmıştır Proticaret

E-ticaret sitenizin ürün satışlarını etkileyen en önemli faktörlerden birinin de sitenizde yer verdiğiniz ödeme seçenekleri olduğunu biliyor muydunuz? Yapılan araştırmalara göre alternatif ödeme seçeneklerinin bulunduğu online alışveriş siteleri, müşterilerinin gözünde daha olumlu bir imaj yaratıyor; müşterilerine güven duygusu aşılıyor.

Kredi kartı bulunmayan müşteriler için düşünülen kapıda ödeme, paypall vb. alternatif ödeme seçenekleri; müşterilerin yüreğine su serperek, alışveriş keyfini doyasıya yaşamalarına olanak tanıyor.

Şayet; müşteri memnuniyetini ön planda tutuyorsanız; sitenizde kredi kartı, banka havalesi, eft gibi en temel ödeme seçeneklerinin yanı sıra Paypall, kapıda ödeme vb. diğer ödeme yöntemlerini de muhakkak bulundurmanızı öneriyoruz.

Kapıda Ödeme Seçeneği ile Her Yaştan Müşteriye Hitap Edin!

 

Kredi kartı ile alışveriş yapmanın yalnız yetişkinler tarafından başvurulan bir yöntem olduğunu göz önünde bulunduracak olursak; kredi kartı kullanma yaşına erişmeyen genç müşteri kitlesi kazanmak adına kapıda ödeme seçeneğini sitenize hemen ekleyebilirsiniz.

Böylelikle kredi kartı bulunmayan müşterilerinizin de her daim sitenizi takip etmesini garantileyebilir; alışveriş yapmanın onların da en doğal hakkı olduğunu en iyi şekilde ifade edebilirsiniz.

Paypall ile Güvenilir Alışverişin Kapısını Aralayın!

Kredi kartı kullandığı halde internet ortamında güvenilir alışveriş yapmak isteyen müşterilerinize Paypall vb. alternatif ödeme yöntemleri sunarak; onlara ne kadar güvenilir bir adres olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz.

Böylelikle güvenini kazandığınız müşterilerinizin bir sonraki alışverişlerinde ‘kredi kartı ile alışveriş yapmalarının’ da yolunu açabilirsiniz.

Her yaştan ve her kesimden müşterinin takdirini ve ilgisini kazanmak istiyorsanız; sitenizi zengin ödeme seçenekleri ile geliştirmeyi unutmamanızı öneriyoruz.

Yazar hakkında

Proticaret

Promist A.Ş ; Bilgi iletişiminin çağdaş, yüksek teknolojilerle bilişim gerçeğini otomasyona geçirecek ETicaret yazılım programlarının arge,üretim,pazarlama ve satışını gerçekleştiren ve kurumların etkin ve yetkin bir biçimde internet web portallarının kullanımlarını sağlamak için kurulmuş bir kurumdur.

Yorum Yap