Genel

ETicarette Dönemsel Kampanyaların Önemi

ETicarette Dönemsel Kampanyaların Önemi
Tarafından yazılmıştır Proticaret

Arama, e-ticaret işletmeleri için önemli bir gelir kaynağı olarak sürekli büyüyor. Ancak, özellikle işinizde binlerce işletme, hızlı değişen hisse senedi ve sürekli değişen fiyat ve promosyonlar varsa, yönetmek zor bir alan olabilir. Standart arama ağı kampanyalarında anahtar kelimeye göre teklif vermek her zaman bize en fazla kontrolü verecektir. Bununla birlikte, bu kampanyaların sitedeki ile güncelliğini yitirmesi kolaydır ve ürün uzun süre kullanılmayacaksa inşa etmek zaman alıcı olabilir.

Düzenli aramaya ek olarak, çok dinamik bir şekilde çalışan web sitesi ve feed içeriğine dayanan iki kampanya türü kullanıyoruz: alışveriş ve dinamik arama ağı reklamları. Bu kampanya türlerinin otomatik unsuru etkin bir şekilde zamandan yararlanır ve pazarlama bütçenizi etkili bir şekilde kullanmanıza olanak tanır.

Alışveriş Kampanyaları

Her e-ticaret müşterisinin harika olması nedeniyle bir e-ticaret müşterisinin olması gerekir. Yakın bir zamanda, ürün listeleme reklamlarından (PLA’lar) yeni ara yüze zorunlu göç, bu ortamı biraz sarsmıştır. Bazı işlevler kayboldu, ancak bir sürü yeni özellik var, yani daha önce yapmadıysanız, şimdi yapınızı ve iyileştirmelerinizi, mükemmelleştirmenin zamanı geldi.

Alışveriş kampanyaları, envanterimizi organize etmemize ve anahtar hatlarımızı zorlamamıza izin vermek açısından harika. Benzer ürünleri toplamak için ürün grubu katlamasını kullanın; böylece performansa dayalı olarak teklif verebilirsiniz. En önemli envanterinizi itmek için kampanya önceliklerinden en iyi şekilde yararlanın. Arama sorgularınız çok ağırsa, bu aramaları ayrı ayrı optimize edebilmeniz için artık bir marka terimi kampanyası ve genel terim kampanyası oluşturma potansiyeli de mevcuttur. Önceki ürün, kombine bir EBM ile çalışmak zorunda olduğumuz anlamına geliyordu, bu nedenle bu, reklam verenler için büyük bir adımdır.

Yazar hakkında

Proticaret

Promist A.Ş ; Bilgi iletişiminin çağdaş, yüksek teknolojilerle bilişim gerçeğini otomasyona geçirecek ETicaret yazılım programlarının arge,üretim,pazarlama ve satışını gerçekleştiren ve kurumların etkin ve yetkin bir biçimde internet web portallarının kullanımlarını sağlamak için kurulmuş bir kurumdur.

Yorum Yap