Ekibimiz

21 Yorumlar

 • Tekstil Modülü olan bir Sitede ürün üzeri tıklandığında ürün detayında örenğin : renk beden seçeneklerinin altında “ölçü Satndartları” adlı bir kısayol linki bulunmakta bu nedir,ne işe yarar ve ne şekilde yapılandırılmalıdır.

  Saygılar

 • merhaba benim proticaret sitem vsr icine blog acmak istiyorum ancak Yazılımcı bazi arkadaşlar bunun ticarette ise yaramayacagini söylüyorlar konu hakinda yardımlarınızı bekliyorum iyi çalışmalar

 • Merhaba,
  V2.0.1 versiyonunu kurdum sistem olarak fakat admin bilgileri bölümüne girdiğim bilgilerle sisteme giriş yapamıyorum. konu hakkında yardımlarınızı rica ederim

  • Merhaba Semih Bey;

   Admin giriş bilgileriniz aşağıdaki gibidir;
   Kullanıcı adı : admin
   Şifre : pwd

   Giriş yaptıktan sonra bilgilerinizde değişiklik yapabilirsiniz.

 • Merhaba
  Sisteme kayıtlı bir ürünün fiyatını kdv dahil e çevirmek üzere ürün listesinden detay a tıklıyoruz. bu konumda iken hdv tikini tıkladığımızda (işaretsizden işaretliye geçişte) direk hata sayfasına yönlendiriyor. Sayfa bulunamadı veya yetkiniz yok diyor.
  fakat ilk girişte kaydet e birdefa basarsak bu hatayı yapmıyor.

  Bu hatayı nasıl giderebiliriz?

  • Silmek istediğiniz markaya ait ürün varsa, silinemez. Öncelikle ürün detaylarından marka tanımını kaldırmalısınız.

 • Merhabalar.Ürün ekleyip fiyatlandırdığımızda ürün fiyatı kdv dahil olarak gösterilmektedir.Biz örneğin 100 tl+kdv olarak görünmesini istiyoruz.Ayrıca fiyatlandırmadan sonra havale ve tek çekim için indirim tanımlanmış ancak biz bu indirim tanımlarını iptal edemiyoruz.Yardımlarınızı bekler,iyi çalışmalar dileriz.

  • 100 TL + Kdv için product.ascx sayfasında ayarlama yapmanız gerekiyor. Yazılım bilginiz var ise bu işlemi yapabilirsiniz. Yok ise info@proticaret.org adresimize mail atabilirsiniz. Diğer konu ise E-Ticaret Yönetimi > Site Tanımları > Ödeme Tanımları > Banka Tanımları kısmında sağ üst köşede havale ve tek çekim indirimleri bulunmakta bu kısımdan ayarlıyabilirsiniz.

   İyi Bloglamalar Dileriz.

   • Teşekkür ederim yanıtınız için.KDV konusunu halledemezsem verdiğiniz adresten destek talebinde bulunacağım.Bir de ürün eklerken zaman zaman admin girişi yapılmış olduğu halde ”bu sayfaya erişme yetkiniz yok” gibi bi hata alıyorum ve benim için büyük zaman kaybına yol açıyor.Bunun için de bir çözüm üretebilirseniz sevinirim.İyi çalışmalar.

 • s.a.
  Yeni ürün eklerken 1.09 versiyonunda her eklediğimiz resmi anında görebiliyorduk. Ama şimdi 2.01 versiyonunda 3 resim de eklesem listede 1 resim gözüküyor, kaydet diyip çıkınca ürün detaylarına girdiğimde ya da tekrar resim ekle deyip girdiğimde ancak diğer resimleri de görebiliyorum. Bu sorun neden kaynaklanıyor?

 • Yedek alma işlemi ile ilgili olarak neler yapmamız gerekiyor. Yani siteyi yeniden sıfırdan kurmak istediğimizde nelerin yedeğini, nasıl almalıyız ve sonrasında nasıl geri yükelyebiliriz ?

 • Garanti bankasından sanal pos satın aldık incelemeye aldılar sitede ödeme sayfasında kart alanın da amex kartının da tanımlı olması gereklidir ve firmaya iletmeniz için … diye bi garanti bankası amex linki atmışlar mail yoluyla ulaşmaya çalıştım dönen olmadı proticaret den ne yapmamız lazım ?

 • Merhaba Ben siteyi kurdum yönetim paneline giriyor fakat ana sayfada hata veriyor. hata aşağıdaki gibidir. bir türlü çözemedim yardımcı olursanız sevinirim. iyi günler

  Server Error in ‘/’ Application.

  Parser Error

  Description: An error occurred during the parsing of a resource required to service this request. Please review the following specific parse error details and modify your source file appropriately.

  Parser Error Message: Could not load file or assembly ‘DropDownCheckList’ or one of its dependencies. The module was expected to contain an assembly manifest.

  Source Error:

  Line 1:
  Line 2:
  Line 3:
  Line 4:

  • Kurulum bazlı hata alıyorsunuz. Sanırım sitenizin bulunduğu sunucu kaynaklı bir sorun. Hosting sağlayıcınız ile görüşün, proticaret destekli hosting alın, eğer sunucu kendinize ait ise Net Framework yapılandırılmasını kontrol edin.

 • merhabalar sitemde takıldığım bir nokta var bu konuda yardımınızı istiyorum. ürünlerimin görüntüsünü nasıl markafoni gibi yapabilirim yani ürünler ordaki gibi büyük gözükmesini isdiyorum. sutunları nasıl genişletebilirim.

  • Css bilginiz varsa, tema klasörü içinden yapabilirsiniz ya da proticaret resmi sitesi üzerinden büyük tasarımlı tema satın alabilirsiniz. Fiyatları çok uygun.

Yorum Yap